Rozkręć swój biznes online z planem GetResponse Free

ZACZNIJ JUŻ DZIŚ DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
“17 pomysłów na świąteczne kampanie email marketingowe” – poradnik od GetResponse
autor: GetResponse ostatnia aktualizacja 0

“17 pomysłów na świąteczne kampanie email marketingowe” – poradnik od GetResponse

Mimo, że do świąt zostało jeszcze kilka tygodni, to my już mamy dla Was świąteczną niespodziankę.

Przygotowaliśmy darmowy poradnik “17 pomysłów na świąteczne kampanie email marketingowe”. Jest to kompendium wiedzy, inspiracji, dobrych praktyk i kreatywnych pomysłów dla marketerów i przedsiębiorców, którzy planują w najbliższych tygodniach świąteczne kampanie email marketingowe.

Z poradnika dowiecie się m.in. jak przygotować plan i kalendarz działań, jak przygotować skuteczny mailing świąteczny, poznać rodzaje świątecznych wiadomości oraz techniki efektywnych kampanii.

Ponadto, specjalnie na potrzeby poradnika przeanalizowaliśmy i opisaliśmy najlepsze przykłady newsletterów z tego i ubiegłego roku. W ten sposób będziecie mogli od razu sprawdzić jak opisywana teoria wygląda w praktyce i przenieść najlepsze praktyki do planowanych kampanii.

Pobierz grafiki i życzenia świąteczne

Dodatkiem do poradnika są dwa elementy, które można od razu wykorzystać w świątecznej kampanii. Są to oryginalne i niesztampowe życzenia napisane dla dwunastu najpopularniejszych branż oraz grafiki, które zostały stworzone specjalnie z myślą o czytelnikach poradnika. Można je swobodnie i bezpłatnie wykorzystywać w świątecznych mailingach i nie tylko.

Chcemy, abyście szczególnie w okresie kampanii świątecznych w pełni wykorzystywali potencjał email marketingu. Liczymy na to, że nasz poradnik nie tylko pozwoli poszerzyć ich wiedzę, ale również będzie dobrym źródłem inspiracji i nowych pomysłów.

Darmowy poradnik świąteczny można pobrać klikając poniższy przycisk lub TUTAJ:

Subskrybuj, aby otrzymywać top artykuły, wskazówki i porady marketingowe.

GetResponse Sp. z o.o. potrzebuje danych zawartych w tym formularzu w celu dostarczenia Ci materiałów, o które wnioskujesz. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Dziękujemy za rejestrację!

Niedługo wyślemy Ci wiadomość email z potwierdzeniem zapisu.