BAZA WIEDZY GETRESPONSE
Liczba wyników dla wybranych filtrów: 77
Email marketing
Data dodania
Jak skutecznie dostarczać wiadomości email?

Jak skutecznie dostarczać wiadomości email?

Dostarczalność – czyli zdolność skutecznego dostarczania wiadomości – pozostaje jednym z najważniejszych wyzwań dla marketerów. Dlatego też stworzyliśmy poradnik, który ukazuje jej tajniki i odkrywa pełen arsenał niezawodnych sposobów, które powinny być stosowane przez każdą firmę promującą swoje produkty poprzez email marketing.

Jak powiększyć bazę email marketingową?

Jak powiększyć bazę email marketingową?

U podstaw sukcesu działań email marketingowych leży lista subskrybentów, czyli osób, które wyraziły zgodę na otrzymywanie wiadomości. Sprawdź jakie porady i techniki możesz zastosować w swoich działaniach, aby zbudować bazę odbiorców.

Jak zbudować dochodowy program lojalnościowy.

Jak zbudować dochodowy program lojalnościowy.

Pozyskiwanie nowych klientów i generowanie sprzedaży to główne cele większości firm – niezależnie od rynku czy branży, w których działają. To dzięki nim rozwijają się i poszerzają zakres swoich usług oraz jakość oferowanych rozwiązań. Najskuteczniejszą reklamą firmy mogą okazać się obecni klienci, którzy są zadowoleni ze swoich dotychczasowych doświadczeń z Twoją marką. Programy lojalnościowe są najlepszym sposobem na utrzymanie wysokiego poziomu satysfakcji wśród klientów. Z tego poradnika dowiesz się jak z pomocą GetResponse stworzyć program, który sprawi, że Twoi klienci pozostaną wierni Twojej marce przez długie lata. (www.getresponse.pl)

Globalne porównanie wskaźników email marketingowych.

Globalne porównanie wskaźników email marketingowych.

Z każdym dniem email marketing rośnie w siłę i zwiększa swoją popularność na całym świecie. Sprawdź jak przedstawiają się najpopularniejsze wskaźniki email marketingowe u naszych międzynarodowych użytkowników, i zobacz różnicę między nimi.

Kartki świąteczne vs. email, SMS, social media.

Kartki świąteczne vs. email, SMS, social media.

Eksperci z GetResponse i portalu Wirtutalne Media podjęli próbę ustalenia, która z form wysyłania życzeń świątecznych jest obecnie najpopularniejsza. Poznaj wyniki!

Dołącz do Programu Certyfikacyjnego
Bądź na bieżąco z najnowszymi materiałami i webinarami. Zapisz się na nasz newsletter!