Bezpieczeństwo w GetResponse.

Twoje dane są z nami bezpieczne.

Zapisujemy Twoje dane na wielu serwerach i dyskach jednocześnie, aby zapewnić bezpieczeństwo w razie awarii któregokolwiek z nich. Każdego dnia tworzone są kopie zapasowe wszelkich danych, które są przechowywane w zabezpieczonych centrach danych zlokalizowanych na terenie Stanów Zjednoczonych i Europy.

W pełni redundantny system.

Nadmiarowość jest kluczową wartością w GetResponse. Wszystkie nasze serwery internetowe, serwery pocztowe oraz serwery baz danych działają z pełnym wykorzystaniem systemu nadmiarowego. Używamy nadmiarowych macierzy dyskowych (RAIDs), zasilaczy oraz połączeń internetowych. GetResponse jest zaprojektowany tak, aby umożliwić doskonałą pracę nawet w sytuacji, gdy zawiedzie któryś z systemów.

Bezpieczeństwo to nasz priorytet.

Bezpieczeństwo to podstawa w tej branży, dlatego od zawsze jest to dla nas sprawa priorytetowa. Regularnie aktualizujemy naszą sieć zgodnie z najnowszymi zabezpieczeniami. Nasza wyspecjalizowana sieć jest zablokowana zaporami i monitorowana 24/7. Każdy wiersz kodu zostaje starannie skontrolowany zanim zostanie wdrożony. W sprawach bezpieczeństwa wolimy zachować szczególną ostrożność.

Chronimy Twoje dane rozliczeniowe.

Dzięki zastosowaniu szyfrowania state-of-art – poziom szyfrowania stosowany przez wiodące banki – zapewniamy całkowitą ochronę danych kart kredytowych. Wszystkie poufne dane są przetwarzane, przekazywane i przechowywane w PCI-compliant network, sieci która jest systematycznie skanowana pod względem bezpieczeństwa przez czołowych ekspertów z tej branży.

GetResponse aktywnie udziela się w organizacjach i inicjatywach z branżowych, takich jak:

Masz pytania dotyczące bezpieczeństwa? Chcesz zgłosić problem?

Napisz do nas lub zadzwoń (22) 2195063. Nasz zespół ekspertów jest do Twojej dyspozycji w każdej chwili.